Eşya Depolama

Çeşme Eşya Depolama

Depolama, firmamızın arz ettiği nitelikli hizmetlerden bir tanesidir. Depolama, herhangi bir eşya çeşidinin (mesela makineler ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, ev eşya ve malzemeleri, muhafaza etmek mecburiyetinde olduğunuz fazla ev eşyaları, sandıklar ve buna benzer materyaller) sağlam depo binalarında ve özel sandıklarda barındırılması faaliyetidir.

Kurumumuz, Çeşme'de evden eve nakliyat ve işyeri nakliye süreçleriyle müştereken, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların istemleri dahilinde müsait bir fiyatlandırmayla belli süreliğine eşya muhafazası faaliyetleri de sunmaktadır. Yıllık yahut daha geniş süreli eşya muhafaza taleplerinde tek sefere mahsus olmak üzere taşıma ücretsizdir.

Haftanın tüm günleri güvenlik personeli vasıtasıyla korunan depo binalarımız, yangın ihtimali, soygun ve buna benzer olumsuzluklara karşılık da sigortalıdır.

Kurumumuzca tespit edilen depolama maliyetleri, ciddi derecede makuldür. Önceden belirtilen haricinde ekstra ücret tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün maliyet, önceden müşterilerimize bildirilmektedir. Müşterilerimizin rızalarının planlandığı depolama hizmetinde, lüzumlu herşey kuruluşumuzca düşünülmüştür.

 

Yorumlar

  • Nur DEĞİRMENCİ

    Çeşme'de asansörlü nakliyat hizmetleri olan firmaları araştırdım. Kardeşler Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına kıyasla daha fazla güven verdiğini fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile anlaşmaya vardım. Firmadan Kaan bey ile irtibat halinde olduk ve dairemin nakliyesi zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiçbir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Çeşme'lılara da tavsiye ederim.

  • Büşra BİLGİÇ

    Çeşme'de ikamette bulunduğum beş artı iki evimin nakliye işini Çeşme Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile ekibi tamamen bir ev taşıma kuruluşundan beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye zarar vermeden itinalı bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye firmasını taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Nabi ŞENTÜRK

    Evimi Çeşme'den Muğla'ya Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusunda ciddi bir şirket. Kusursuz bir hizmetle karşılaştım. Firmaya çok teşekkür ederim. Evde var olan tüm eşyaları paketlediler. Dikkatli ve düzgün çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.