evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri

Evden eve taşıma işleri, ev nakliyat süreçlerinin, mobilya, ev makineleri ya da başka malzeme ve materyallerin hasar görmemesi gerekçesi çerçevesinde zorunlu tedbirlerin alınması içeriğiyle, ciddi bir program çerçevesinde yerine getirilmesidir. Nakledilecek materyalin toplanması, paketlenerek tahribat ihtimaline karşın önlem alınması, kamyon veya kamyonetle ile gidecekleri eve taşınması ve istenilen alanlarına yerleştirilmesi aşamalarını kapsar.

Evden Eve Nakliyat Ne yönde bir Anlam Kapsar? Nasıl İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, ev eşyalarının taşınılacak eve transfer dilmesinde, eşyaların ziyan görmesini önleyici önlemlerle birlikte, uzman elemanlar tarafından parçalarına ayırma ve monte işlerinin de yapıldığı elit bir taşımacılık yöndemidir.

Evden Eve Taşıma Organizasyonu

Evden Eve Nakliye yalnızca ev eşyaşarının sevk edilmesi şeklinde icra edilebileceği gibi, taşınılacak olan evde eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evinizde bulunan eşyaların ziyan görmeye karşı korunması düşüncesiyle, halihazırda bulundukları durumda demonte süreçleri ve paketleme işlemleri yapılarak yeni bir eve taşınması ile yeniden kurulmaları ve kullanıma müsait duruma getirilmesi işlemleri evden eve nakliye süreçlerinin esasını oluşturmaktadır.

Taşınma işleminin en önde gelen etabı ve vazgeçilmezi vaziyetine gelen evden eve nakliye, işinin sahiden ustası bir firma tarafından meydana getirilmediği durumda önemli ve çözümü olasılık dahilinde olmayan engellere sebeb olabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için bıraktığınız firmanın, alanında uzman ve tecrübeli bir kadrosu, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ve sağlam kurumsal yapısı ile itimat edilen bir kurum olması gerekmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde ilk olarak değer atfedilmesi gerekli olan unsur ambalajlamadır. Nakil işlemleri yapılacak möble, materyal ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanma alanlarına göre seçilen farklı ambalaj materyalleriyle paketlenerek taşıma amacıyla hazırlıklı bir şekle getirilmeleri ciddiyetle önemlidir.

Birinci sınıf ve tecrübeli bir destekle sorunsuz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık nedir? sorusunu bir çok kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma şeklinde tasavvur edilmesi de kısıtlı bir anlayış şeklinde kabul edilmektedir. Ev taşıma sürecinde hemen eyleme başlamadan önce, sistemli bir tasarı oluşturulmalıdır.

İşletmemizin sahasında profesyonelleşmiş ve ayrıca deneyimli elemanları sayesinde, taşınmanın bütün külfetinden kolaylıkla uzak kalabilir ve hiçbir bir problemle karşılaşmadan yeni belirlediğiniz mekânınıza geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Eylemleri Sırasında Yerine getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Nakliye işlemlerinin tam anlamıyla sorunsuz yapılabilmesi için yerinde tetkik manasında olan ve ayrıca firmamızın ücretsiz icra ettiği eksper aşamasından yararlanmalısınız.

- Taşıma sigortası: Nakliyat sigortası, eşya ve yüklerinizi transfer işlemleri sırasında muhtemel ve arzu edilmeyen durumlara ve zararlara karşı güvence altına dahil eder.

- Demonte ve Monte: Eşya ve yüklerinizin doğru şekilde sarımları, nakliyat aracına dengeli yerleştirilmesi ve hasar almadan sevk edilmesi için söküm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Bununla beraber Elbise dolapları gibi demonteleri yapılmış eşyalarınız, taşındıkları adreste belirleyeceğiniz şekilde pozisyonlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından monte edilir.

- Ambalaj malzemeleri seçimi ve Paketleme: Taşınacak mekanda mevcut olan tüm malzemeler ve diğer ev eşyaları için eşya türlerine göre tespit edilen paketleme materyali kullanılarak ambalajlama metodları uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Sökümleri ve de sarımları yapılan möble ve eşyalarınızın nakliye esnasında ziyan görmelerine karşı alınabilecek en garantili tedbir, araca tertipli yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Yerleştirme: İstenilen yere nakledilen ve monte edilmiş olan eşya ve malzemeleriniz sizin belirleyeceğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanımınıza hazır duruma getirilir.

- Ev eşyası depolama: Ev eşyası barındırma programı bulunan işletmemizle temasa geçerek gerekli korunaklı depolarınızı isteyebilir, nitelikli ve emniyetli eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Kurumumuzca Evden eve nakliyat kapsamında özellikle eşyaların zarar ihtimaline karşın önlem alınması hususuna etraflıca özen gösterilmektedir. Organize bir işletme olmanın sağladığı ehil bakış sonucunda, eşya ve taşınacak materyalin kaybolması veya tahrip olması gibi vakaların önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda firmamızın her ekonomik duruma elverişli ücretlendirme aranjmanı sayesinde, herkes rahatlıkla söz konusu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin hiçbir problem yaşamadan ve emniyetli koşullar çerçevesinde nakliyesi ve yerleştirilmesi için, işletmemize daima güven duyabilirsiniz.