Ofis Taşıma

Çeşme Ofis Taşıma

Kuruluşumuz Çeşme Ofis Taşımacılığı kuruluşları arasında sağlam organizasyon yapısı ve ayrıca koşulsuz müşteri tatmini anlayışıyla ciddi işletmelerdendir.

Büro transferi diğer taşıma türlerine kıyasla çok daha itina ve potansiyel isteyen bir taşımacılık işidir.

Büro taşıma hizmetleri hakkında firmamızın kalite anlayışı çerçevesinde herşeyden önce taşıma konusunda görevlendirdiğimiz personelimiz adresinize gelerek büronuzun taşıma koşullarını inceler. Analiz işlemi bitiminde nakil planı yapılır.

Nakliye günü naklin daha hızlı ve kolay olabilmesi doğrultusunda ofis odalara ayrılarak taşınır. Belgelerin olduğu dolaplar ve mobilyaların demontesi nispeten düzgün olması için kendinden şarjlı vidalama tercih edilmektedir. Tüm ofis eşya ve malzemeleri avrupadan ithal ettiğimiz pet garft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ve masa aksesuarları kolilenir ve üzerlerine odada bulunan kişinin ve odanın ismi yazılmak suretiyle karışıklık önlenir.

Kurumumuz iş yeri taşımacılık hizmetlerini güvence altına almaktadır.

Çeşme Ofis Taşımacılığı hizmetlerinde yıllardır önder konumunu koruyan işletmemiz Kardeşler Taşımacılık, güven ve sadakatle ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

 

Yorumlar

  • Nur DEĞİRMENCİ

    Çeşme'de asansörlü nakliyat hizmetleri olan firmaları araştırdım. Kardeşler Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına kıyasla daha fazla güven verdiğini fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile anlaşmaya vardım. Firmadan Kaan bey ile irtibat halinde olduk ve dairemin nakliyesi zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiçbir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Çeşme'lılara da tavsiye ederim.

  • Büşra BİLGİÇ

    Çeşme'de ikamette bulunduğum beş artı iki evimin nakliye işini Çeşme Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile ekibi tamamen bir ev taşıma kuruluşundan beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye zarar vermeden itinalı bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye firmasını taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Nabi ŞENTÜRK

    Evimi Çeşme'den Muğla'ya Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusunda ciddi bir şirket. Kusursuz bir hizmetle karşılaştım. Firmaya çok teşekkür ederim. Evde var olan tüm eşyaları paketlediler. Dikkatli ve düzgün çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.