şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

İllerarası taşıma, bölgesel taşımaya göre uzun kilometre içeren nakliyat şeklidir. Nakliye yönüyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirlerarası taşımacılıkta mesafe oldukça fazladır. Bu nedenle, bu amaç adına kullanılacak olan taşımacılık vasıtalarının uzun mesafelere dayanıklı ve güvenilir olması icap etmektedir. Şirketimizin istihdam ettiği şehirler arası taşıma araçları, uzun ömürlü ve korunaklıdır.

Şehirler Arası Nakliye Nedir? Nasıl Yapılır?

Çağımız taşımacılık yöntemlerinin ilerlemesiyle, kapalı kasalı araçların kullanışlılığı ve emniyeti çoğalmıştır. İller arası Nakliyat faaliyetlerinde, en iyi taşıtları kullanan teşekkülümüz, seri ve emniyetli nakil faaliyetleri servis etmektedir. Ülkemizin her yerine şehirler arası nakliyat hizmetleri veren işletmemiz, müşterilerimizin taşınma taleplerine en kaliteli şekilde cevap sunabilmek için, gereken tüm şartları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye işlemlerinde, birikimli personel görev yapar. Bununla birlikte şirketimizin tatbik ettiği profesyonel bir mekanizma neticesinde son derece güvenilir nakliye hizmetleri gerçekleşmektedir.

İllerarası Nakliyat İşlemleri?

Ekpertiz işlemiyle nakliye işlemleri başlar ve gereken vasıta, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşma sonrası evde mevcut olan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir eşya ve taşınacak materyalin özel olarak ambalajlanması ve diğer taşınacak materyalin paketlenmesi işlemlerinden hemen sonra, nakliyat sebebiyle belirlenen vasıtaya eşyalar yüklenir. İlk önce ağır ve dayanıklı ev eşyaları indirilir ve ardından kırılabilir eşya ve malzemeler yüklenir.

Kapalı kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın eşya taşıma faaliyeti sebebiyle kapsamlı olarak üretilmesiyle, şehirler arası nakliyatta ev eşyası güvenliği tam olarak temin edilmektedir.

Şirketimiz için Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti potansiyelimizin ana sebebidir.

Şehirlerarası taşımacılık sektöründe, paketleme ve kılıflama hizmetleri kendine hastır. Uzak yolun sıkıntılarıyla taşınılacak bölgenin coğrafi özelllikleri hesaplanır ve bunlara göre ambalajlama işlemleri yapılır. Eşyaların paketlenmesi işlemi akabinde araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Dikkatlice uygulanan ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde malzemeleriniz hasar görmemektedir. İller arası nakliye adına gereken bütün resmi evraklarımız bulunmaktadır. Şoförlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan şahıslardır. Firmamızın ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu izin belgeleri neticesinde, yolda çıkabilecek tüm resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tonaj konusunda dikkatli hareket etmektedir.

İllerarası taşımacılık maliyetleri, taşınılacak şehrin mesafesi, çelik kasalı aracın durumu, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve aracın kapasitesi gibi şartlara bağlıdır. Firmamız, şehirler arası nakliyat faaliyetlerimizde en yerinde seçeneklerle ücret belirlemektedir.

 

Yorumlar

  • Nur DEĞİRMENCİ

    Çeşme'de asansörlü nakliyat hizmetleri olan firmaları araştırdım. Kardeşler Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına kıyasla daha fazla güven verdiğini fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile anlaşmaya vardım. Firmadan Kaan bey ile irtibat halinde olduk ve dairemin nakliyesi zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiçbir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Çeşme'lılara da tavsiye ederim.

  • Büşra BİLGİÇ

    Çeşme'de ikamette bulunduğum beş artı iki evimin nakliye işini Çeşme Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile ekibi tamamen bir ev taşıma kuruluşundan beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye zarar vermeden itinalı bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye firmasını taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Nabi ŞENTÜRK

    Evimi Çeşme'den Muğla'ya Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusunda ciddi bir şirket. Kusursuz bir hizmetle karşılaştım. Firmaya çok teşekkür ederim. Evde var olan tüm eşyaları paketlediler. Dikkatli ve düzgün çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.