Çeşme Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Çeşme Kardeşler nakliyat

Taşımacılık sektöründe 1960'lardan beri görev ifa ettiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda şahıs, firma ile devlet kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Kardeşler Nakliyat, bu sektörde önde gelen nakliye kuruluşları arasında sayılmaktadır.

Hizmet sunduğu müşterilere yüksek standartlarda ve güvenli taşımacılık sunan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içerisinde sağlam bir referans ağı elde etmiştir.

Kardeşler Nakliyat kurumsal altyapısı, bölgesel ve iller arası lojistik hizmetlerinde opere ettiği 5 adet 6 tekerli ve 6 adet büyük hacimli nakliye kamyonu, şehiriçi asansörlü ev taşıma işlemlerinde opere ettiği 2 adet seyyar asansör aracı, eşya koruma işlemleri amaçlı 1800 metrekare dahili bölümü mevcut olan, güvenlikli deposu ve ayrıca taşınan her malzeme ve eşya çeşidine elverişli derlenmiş paketleme gereçleri deposundan meydana gelmektedir. Aynı zamanda şirketimizin, müşterilerinin taşınma gereksinimlerine ayrıntılı cevap verebilme amacıyla görevlendirdiği, her biri kendi çalışma alanında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibi bulunmaktadır.

"Eşyalarınız Hasar Görmesin" özdeyişiyle, müşterilerine bir vaat veren kuruluşumuz, müşterilerinin taleplerinin hesaplı, yüksek standartlarda, güvenli bir biçimde ve vaktinde karşılanmasını ana kalite politikası bilmektedir.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, şehir içi ve illerarası nakliyat faaliyet alanında opere ettiği 3 tane 6 tekerli ve 8 tane 10 lastikli lojistik kamyonu, şehiriçi asansörlü taşımacılık faaliyetlerinde kullandığı İki farklı gezici asansör aracı, eşya depolama işlemleri doğrultusunda 1000 metrekare kapalı bölgesi bulunan, güvenli deposu ve ayrıca taşınan her bir malzeme ve eşyaya uygun olarak seçilmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda firmamızın, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların eşya taşıma istemlerine ayrıntılı cevap verebilme gayesiyle görevlendirdiği, her biri kendi alanlarında deneyim sahibi ve tecrübeli eleman kadrosu bulunmaktadır.

"Teknoloji Taşınırken de Yanınızda" sloganıyla, hizmet sunduğu birey ve işletmelere bir söz veren kurumumuz, onların isteklerinin ekonomik, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve doğru zamanda karşılanmasını başlıca kalite politikası bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat

 

Yorumlar

  • Nur DEĞİRMENCİ

    Çeşme'de asansörlü nakliyat hizmetleri olan firmaları araştırdım. Kardeşler Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına kıyasla daha fazla güven verdiğini fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile anlaşmaya vardım. Firmadan Kaan bey ile irtibat halinde olduk ve dairemin nakliyesi zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiçbir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Çeşme'lılara da tavsiye ederim.

  • Büşra BİLGİÇ

    Çeşme'de ikamette bulunduğum beş artı iki evimin nakliye işini Çeşme Kardeşler Nakliyata yaptırdım. Nevzat bey ile ekibi tamamen bir ev taşıma kuruluşundan beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir şeye zarar vermeden itinalı bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliye firmasını taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Nabi ŞENTÜRK

    Evimi Çeşme'den Muğla'ya Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat konusunda ciddi bir şirket. Kusursuz bir hizmetle karşılaştım. Firmaya çok teşekkür ederim. Evde var olan tüm eşyaları paketlediler. Dikkatli ve düzgün çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.